پرداخت کرایه تاکسی

پرداخت کرایه تاکسی

سیستم یکپارچه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی، جهت مدیریت پرداخت مالی در ناوگان تاکسیرانی با استفاده از تکنولوژی RFID و GPRS به همراه نمایشگر داخل خودرو توسط ما طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از این محصول مدیریت یکپارچه ارتقاء سطح خدمات رسانی از شیوه محلی و در مقیاس کوچک به شیوه مدرن و قابل کنترل در مقیاس بزرگتر (استانی،کشوری و حتی ملی) که موجبات رضایتمندی عمومی مشتریان، تاکسی رانان و مدیران سازمان های تاکسیرانی می شود را فراهم آورید.
پروژه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی، از دو بخش تشکیل شده است که بخش اول سخت افزاری است و در داخل تاکسی نصب می شود و بخش دیگر سامانه تحت وب بوده که اطلاعات تراکنش های مالی را از سخت افزار جمع آوری می کند. دریافت اطلاعات سخت افزار بصورت از راه دور و با پروتکل GPRS صورت می پذیرد. در این پروژه ارتباط دستگاه با سرور بصورت کاملا امن و دوطرفه طراحی شده است .
دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی، به نحوی طراحی شده است که بعد از اینکه تعداد تراکنش های راننده به یک حدی رسید (قابل تنظیم می باشد) بصورت دستی یا اتوماتیک دستگاه شروع به ارسال اطلاعات به سرور می‌نماید و این اطلاعات مالی به پروفایل راننده همان تاکسی منظور می گردد .

phone ic 26x26

شماره تلفن جهت پشتیبانی 021-41727000

truck ic

آدرس دفتر مرکزی دفتر فنی: بزرگراه جلال آل احمد ، خیابان آرش مهر (شهر آرا) ، کوچه گلکده، پلاک 2 واحد 2